Last minute za mniej niż 2 tys. zł. 33 stopnie i wody lecznicze czekają
Prawdziwą perełkę wśród ofert last mnute doprzęgliśmy w biurze podróży Rainbow. W cenie, w której aktualnie można pojechać przede wszystkim do Bułgarii, mamy okazję odwiedzić cieplejszą i bardziej pożądaną Grecję. Na miejscu pogoda jest gwarantowana, do tego ciepła woda w morzu i piękne zachody słońca.
Tanie last minute do Grecji
Na wyjazd należy przygotować 1738 zł od osoby. Trzeba jednak pamiętać, że cena obejmuje tylko noclegi, przeloty z dużym bagażem i transfer z lotniska, zaś o wyżywienie musimy zatroszczyć się na własną rękę. To nie powinno jednak stanowić problemu, gdyż na miejscu nie zabraknie lokalnych barów i dobrze wyposażonego aneksu kuchennego. Istnieje też możliwość dopłaty i skorzystania z opcji all inclusive. Śniadania, obiadokolacje i lunche serwowane są wtedy w pobliskim hotelu Aqua Rosa, ok. 400 m dalej.
Chętni na urlop w słonecznej Grecji muszą być gotowi na wyjazd od 20 do 27 sierpnia. Tydzień można spędzić na Riwierze Olimpijskiej słynącej z pięknego wybrzeża Morza Egejskiego, u podnóża góry Olimp. Wylot zaplanowano z Katowic do Salonik i potrwa on tylko 2 godziny. Do dyspozycji gości są pokoje w hotelu Studia Maria, położonym w sercu małej wioski Kokkino Nero. Ten zapewnia spokój, sielski klimat i sprzyja błogiemu relaksowi. W Google oceniany jest na 4,3 gwiazdki.
Relaks, ale też brak nudy
Last minute w okolicy Kokkino Nero może być pełne pozytywnych wrażeń. Warto pamiętać, że w sierpniu na Riwierze Olimpijskiej temperatury wynoszą co najmniej 33 stopnie Celsjusza. Pogoda jest gwarantowana, podczaspodczas gdy w Polsce zapowiadane jest ochłodzenie, a wieczory i poranki są zimne.
Miejsce, do którego traficie, może być wykorzystane jako oaza do plażowania i relaksu w hotelowym ogrodzie. Podziwiać będziecie wtedy zielone wzgórza porośnięte drzewami oliwnymi. W pobliżu znajdziecie także źródełko wody leczniczej przypominającą tą z polskich uzdrowisk. Do tego dojdą codzienne kąpiele w morzu czy piękna kamienisto-żwirowa plaża położona około 400 metrów od hotelu.
Jeśli jednak lubicie zwiedzanie i łączenie plażowania z aktywnościami, możecie wybrać się m.in. do centrum Kokkino Nero. Właśnie tam skorzystanie z leczniczych źródeł, pójdziecie w góry czy nad wodospady. Hitem są m.in. formacja skalna nazywana Okiem Zeusa, zabytkowy Most Bizantyjski, Góra Ossa, Kanion i wodospad Kalypso czy Dolina Tempi. Za dodatkową opłatą można też korzystać z wycieczek fakultatywnych m.in. do Parku Narodowego Góry Olimp czy do Aten, Saloników lub na wyspę Skiathos.